Blog

Najczęstsze wybory w meblach na wymiar - na co stawiają Polacy?

16.12.2022

Meble na wymiar to coraz częściej wybierane rozwiązanie przez wszystkich urządzających swoją wymarzoną przestrzeń do życia. Dają ogrom korzyści — główną z nich jest to, że można z ich pomocą stworzyć naprawdę jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne wnętrze. To idealna opcja dla każdego, kto nie chce decydować się na meble ze sklepu, posiadane przez setki innych ludzi.

Z czego wynika popularność mebli na zamówienie?

Zdecydowanie najczęstszą odpowiedzią na to pytanie jest dowolność. Decydując się na zakup mebli na wymiar, nie ogranicza nas praktycznie nic. Nie możesz znaleźć idealnej szafy do sypialni dla siebie mimo zwiedzenia praktycznie wszystkich sklepów w okolicy? Żaden problem. Wybierając profesjonalną firmę zajmującą się produkcją mebli na wymiar, zaprojektujesz ją według swoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli potrzebujesz specjalnego, niedostępnego nigdzie modelu regału do garderoby, taki na zamówienie rozwiąże ten problem. Jesteś w stanie zaprojektować każdy mebel tak, by spełniał konkretne funkcje.

To świetny wybór w sytuacji, kiedy Twoje wnętrze okazuje się w pewien sposób problematyczne. Jak wiadomo, skosy utrudniają aranżację wnętrza — chyba że wybierzesz meble na zamówienie. Dzięki nim zagospodarujesz każdy fragment przestrzeni, maksymalizując ilość miejsca do przechowywania. Mała kuchnia, łazienka, czy pokój dziecięcy nie będą żadnym problemem. Odpowiednio zaprojektowane meble stworzą spójną całość — będą funkcjonalne i dopasowane stylem dokładnie tak, jak chcesz.

Kolejną zaletą mebli na wymiar jest możliwość wyboru ich wyposażenia. Niezależnie od tego, czy w szafie potrzebujesz większej ilości regałów, czy szuflad, możesz zaprojektować ją w taki sposób, by pomieściła wszystkie niezbędne ubrania. Organizacja wnętrza mebli to bardzo ważna kwestia. Niezwykle wygodnym rozwiązaniem jest dopasowanie go do rodzaju posiadanych przedmiotów, a nie na odwrót.

Ostatnią przytoczoną przez nas zaletą mebli na zamówienie jest wysoka jakość. Produkowane są one jednostkowo, pod każdego Klienta, a nie masowo. To sprawia, że zachowana jest dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Nakład pracy w przypadku tego rodzaju wyposażenia domu jest znacznie większy, co realnie przekłada się na komfort użytkowania.

Jakie meble na wymiar są najpopularniejsze wśród Polaków?

Okazuje się, że najczęściej wyszukiwanym przez Polaków rodzajem mebli na wymiar są te kuchenne. Z czego to wynika? To pomieszczenie zazwyczaj jest małe — szczególnie w blokach i niewielkich mieszkaniach w kamienicach. Funkcjonalne urządzenie małej przestrzeni to wyzwanie, szczególnie jeśli mowa o tak użytkowym pomieszczeniu, jak kuchnia. Konieczne jest w takim wypadku jej maksymalne wykorzystanie. Chcąc mieć dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb szafki i szuflady, w których zmieszczą się wszystkie artykuły spożywcze, idealnym rozwiązaniem jest zakup mebli kuchennych na wymiar. To gwarancja, że każdy, nawet najmniejszy kawałek przestrzeni zostanie odpowiednio zagospodarowany. Katalogowe meble nigdy tak dobrze nie wypełnią pustego miejsca. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest możliwość dopasowania wnętrza szafek do swoich potrzeb, w zależności od rodzaju posiadanego wyposażenia kuchennego i artykułów. Niestandardowe wymiary nie są żadnym utrudnieniem! Wybierając meble na zamówienie, stworzysz wymarzoną kuchnię nawet w niewielkim pomieszczeniu.

Kolejnym popularnym wyborem jest szafa na wymiar. Jest ona koniecznym elementem każdego domu czy mieszkania. Pozwoli ona idealnie zagospodarować każdą z wnęk w pomieszczeniu i będzie dokładnie taka, jak sobie zażyczysz. Szafa to bardzo indywidualny rodzaj mebla. Sporo zależy od tego, jakich ubrań i przedmiotów posiadasz najwięcej. Decydując się na tą na zamówienie możesz wybrać, czy ma być podświetlona, pełna półek, szuflad, a może wieszaków. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Nie czekaj i stwórz swoją doskonałą, funkcjonalną przestrzeń z najwyższej jakości meblami na wymiar.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
Meble flaming - Telefon kontaktowy 519 133 311

Wysyłanie formularza

W czym możemy Ci pomóc?

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Twój formularz został przesłany, dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.