Renowacja mebli Wrocław

Tchnij w swoje meble drugie życie!

Nie musisz wymieniać całych mebli, by odświeżyć wygląd swojego domu. W większości przypadków zewnętrzne elementy mebli takie jak fronty, czy blaty można po prostu wymienić na nowe. Tak się składa, że możemy to dla Ciebie zrobić!

Odnowa mebli w Meble Flaming
Rewitalizacja mebli

Kiedy warto rewitalizować?

Wyraźne ślady użytkowania mebli pojawiają się średnio po 10-20 latach w zależności od stopnia eksploatacji oraz w zależności od tego jak bardzo o nie dbamy. Największy wpływ na to ma woda oraz ewentualne mechaniczne uszkodzenia, czasem dochodzi do wytarcia powierzchni użytkowej mebli. Na etapie wyboru sprzętu do kuchni często szukamy oszczędności przy wyborze okapu. Tańsze okapy mają słabą siłę wyciągu, co w konsekwencji podczas gotowania powoduje nadmierna zapocenie frontów meblowych. Może to się skończyć ich napuchnięciem. Woda również może nieść spustoszenie w okolicach zlewu i płyty grzewczej na krawędziach blatu laminowanego. Wyjątkiem są blaty kamienne, konglomeraty i kompakty, gdyż one nie są wrażliwe na działanie wody. Natomiast mechaniczne uszkodzenia powstają w wyniku uderzeń czy to garnkiem, czy też podczas krojenia zeskoczy nam nóż i zarysuje blat. Często też nasze pupile gdzieś swoimi pazurkami mogą zarysować fronty. W podanych przykładach można zauważyć, że najbardziej eksploatowane są fronty i blaty, to na nich spoczywa największe obciążenie podczas korzystania z kuchni. Rzadko dzieje się coś wewnątrz mebli. Ewentualnie szafki zlewowe mogą ulegać uszkodzeniu podczas gdy gdzieś popuści uszczelka w odpływie, lub jakimś wężyku. Tu też jak najbardziej będziemy mogli pomóc. Nie stoi nam nic na przeszkodzie, by wymienić nawet korpus szafki, półkę, czy szufladę.

Skontaktuj się z nami

Rewitalizacja czy wymiana?

Taka rewitalizacja, czyli wymiana frontów, blatów, czy też niektórych uszkodzonych elementów mebli jest znacznie niższym kosztem niż demontaż i wykonanie nowych mebli. Naprawdę warto jeśli chcemy zaoszczędzić trochę pieniędzy i jednocześnie przypomnieć sobie jak to jest mieć nowe meble i na nowo upiększyć swój dom.

Do wyboru mamy fronty laminowane, lakierowane płaskie, lakierowane ramowe, akrylowe, fornirowane. Jeśli chodzi o blaty, to mamy blaty laminowane, kompaktowe i konglomeraty. Tak naprawdę wybór jest niemalże tak duży jak podczas tworzenia nowej kuchni. Więcej informacji na temat dostępnych materiałów znajdziesz w dziale materiały.

Jeśli potrzebujesz zamówić blaty kuchenne na wymiar, fronty na wymiar, korpusy szafkowe na wymiar, lub inne materiały bez usługi montażu, to zapraszamy do działu POZOSTAŁE PRODUKTY.

Skontaktuj się z nami
Rewitalizacja czy wymiana

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Skontaktuj się z nami
Wymiana blatów kuchennych
Blaty kuchenne
Wymiana frontów kuchennych
Fronty kuchenne

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Blog - Meble Flaming
więcej aktualności
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
Meble flaming - Telefon kontaktowy 519 133 311

Wysyłanie formularza

W czym możemy Ci pomóc?

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Twój formularz został przesłany, dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.