Poznaj proces obsługi

Jak przebiega nasza współpraca?

Przede wszystkim oferujemy darmową wycenę. Najpierw zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu i podczas spotkania omawiamy oczekiwania Klienta. Na podstawie zebranych informacji jesteśmy w stanie zaprezentować wstępny kosztorys, który oczywiście do niczego nie zobowiązuje. Zależy nam na tym, aby oferować usługi na najwyższym poziomie, dlatego zainwestowaliśmy w profesjonalne zaplecze warsztatowe i magazynowe - to ono umożliwia nam tworzenie mebli na wymiar zgodnie z ustalonymi standardami. Warto dodać, że posiadamy własny transport. Decydując się na współpracę z nami, masz zapewnione wsparcie na każdym etapie realizacji, ponieważ oferujemy aż do 7 lat gwarancji na nasze meble na wymiar!

Proces obsługi przez Meble Flaming
 
Plan działań

Plan działań

Przedstawiamy plan, jak po kolei będą przebiegały prace od początku do finalizacji. Etap wyceny jest tylko wstępem do zgromadzenia potrzebnych informacji na podstawie których powstaną Państwa meble. Bardzo ważny jest proces tworzenia projektu, ponieważ będzie on stanowił płaszczyznę porozumienia pomiędzy Państwa oczekiwaniami, a nami jako wykonawcami.

1. Wycena

Wycena powstaje na podstawie projektu koncepcyjnego, oraz zebranych informacji opisanych w dokumentacji ,,koncepcja”. Projekt koncepcyjny jest projektem na potrzeby wyceny i jego charakterystyka jak na przykład wymiary gabarytów mebli stanowią formę orientacyjną. Na późniejszym etapie w oparciu o pomiar, nasze standardy i doświadczenie projekt jest aktualizowany i rozbudowywany.

2. Terminarz

Przedstawiamy propozycję terminów dla poszczególnych etapów:

  • Pomiar
  • Spotkanie na ekspozycji, lub online
  • Przekazanie propozycji projektu do umowy
  • Zamknięcie projektu
  • Umowa
  • Montaż

Naszym celem jest, aby dopasować się do Państwa potrzeb zarówno tych odnośnie terminów jak i stworzenia właściwego projektu. W razie uwag prosimy o kontakt.

Jeśli na późniejszym etapie, w trakcie tworzenia projektu zostanie zmieniony materiał jednego z elementów składających się na mebel względem materiałów użytych w ofercie, to w zależności od tego, jaki to będzie materiał może mieć to wpływ na zmianę terminów realizacji. Dzieje się tak, gdyż na materiały do produkcji są przewidywane różne przedziały czasowe na ich sprowadzenie. Jest to zależne od dostawców.

Przykładowy terminarz:

17 dni roboczych

Fronty i płyty laminowane, fronty przesuwne Alve

17 dni roboczych

Fronty przesuwne Raumplus

22 dni robocze

Fronty i płyty akrylowe

27 dni roboczych

Fronty i płyty lakierowane

32 dni robocze

Fronty i elementy Zobal

32 dni robocze

Fronty ramowe lakierowane

32 dni robocze

Fronty lakierowane 3D

32 dni robocze

Fronty ażurowe

47 dni roboczych

Fronty ramowe drewniane

W przypadku gdyby nie udało się zamknąć projektu do ustalonego terminu dla umowy, niezbędne będzie wyznaczenie na późniejszym etapie nowych terminów. Nowe terminy będą proponowane na dany czas możliwie jak najszybszy w oparciu o moc przerobową jak i czas potrzebny do sprowadzenia materiału, z jakiego będą wykonywane meble.

Pomiary
3. Pomiar w miejscu realizacji

W trakcie pomiaru projektant wykona również zdjęcia i uzupełni z Państwem formularz, którego treść załączamy w wiadomości wraz z niniejszym planem działań.

4. Spotkanie na ekspozycji, lub online.

Przed spotkaniem projektant aktualizuje projekt o uzyskane informacje z pomiaru. W trakcie spotkania mogą Państwo wraz z projektantem wprowadzać zmiany do momentu aż powstanie właściwy projekt. Jest to z naszego doświadczenia najlepsza forma dopasowania potrzeb do przyszłego użytkownika mebli. Jeśli jest dla Państwa kłopotem pojawienie się u nas na ekspozycji, w ten czas możemy przeprowadzić takie spotkanie za pomocą komunikatora Skype. Za pomocą Skype udostępniamy widok ekranu naszego komputera, prezentując tym samym projekt, który będą mogli Państwo omówić z naszym projektantem.

W zależności od wielkości zamówienia takie spotkania są planowane w ilości od jednego wzwyż.

5. Propozycja projektu wykonawczego.

Po spotkaniu projektant wykonuje rysunki wraz ze szczegółowymi opisami, oraz wizualizacje, a następnie przesyła je Państwu na maila. Proces ten przechodzi przez punkt sprawdzający, stąd propozycja projektu wykonawczego jest przesyłana nie wcześniej niż dwa dni po spotkaniu, a czasem nawet później w zależności od mocy przerobowej.

Umowa
6. Zamknięcie projektu

W danym terminie po przesłanym projekcie kontaktujemy się z Państwem na Skypie, lub u nas w biurze projektowym w celu podsumowania projektu i wprowadzenia ostatecznych zmian. Jeśli propozycja projektu wykonawczego uzyska Państwa akceptację możemy przystąpić do dalszego etapu, czyli do umowy.

Jeśli nie uda się zakończyć projektu, zostaną zweryfikowane terminy i ewentualnie zostaną wyznaczone nowe.

7. Umowa

Po zamknięciu projektu sporządzamy umowę na wyznaczony wcześniej termin montażu.

8. Montaż

Meble zostaną wykonane zgodnie z projektem. Dokładamy wszelkich starań, by projekt w pełni uświadamiał Państwa, jak będą finalnie wyglądały meble. Do tego są wykonywane rysunki, spisy materiału, spis tematów poruszanych podczas tworzenia projektów, wizualizacje i filmik instruktażowy. Zdarzają się jednak sytuacje, że po wykonaniu mebli, Państwa wyobrażenie o nich rozbiegło się z rzeczywistością. Najczęściej powodem jest to, że kupują Państwo coś, co dopiero można zobaczyć gdy się wykona, a projekty nie mają takiej mocy, by wszystko opisać. Dlatego jest ważne, by przed akceptacją projektu zadawać jak najwięcej pytań i dokładnie zapoznać się z dokumentacją. Jeśli jednak mimo wszystko zdarzy się sytuacja jakiegoś zaskoczenia, to dalej pozostajemy do dyspozycji i pomagamy osiągnąć w miarę możliwości właściwy rezultat.

Dodatkowo w trakcie montażu mogą powstać nieprzewidziane sytuacje, które staramy się rozwiązać na bieżąco. W przypadku gdy się nie uda do końca wykonać realizacji w zaplanowanym terminie, zostanie to odnotowane na protokole odbioru i w najbliższych dniach zostanie wyznaczony termin do uzupełnienia braków.

Takie sytuacje to normalny proces powstawania mebli na indywidualne zamówienie i ważne, by zachować w jego trakcie pozytywne nastawienie. Finalnie zawsze osiągamy właściwy rezultat.

9. Odbiór mebli i przekazanie gwarancji i instrukcji obsługi.
Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Blog - Meble Flaming
więcej aktualności
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
Meble flaming - Telefon kontaktowy 519 133 311

Wysyłanie formularza

W czym możemy Ci pomóc?

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Twój formularz został przesłany, dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.