Kontakt - meble na wymiar Wrocław

Dane firmy

Logotyp Meble Flaming

Interials sp. z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 82-86, 51-166 Wrocław

KRS: 0000700748

NIP: 8952164776

REGON: 36858132200000

Sąd Rejonowy we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS Kapitał zakładowy 5000 PLN

Kasia - wyceny i kontakt z klientem

Tel. 519 133 311, czynny od wtorku do soboty w godzinach 8.00-18.00

Mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie przygotuję dla Państwa ofertę i odpowiem na wszystkie pytania. Przed przybyciem na ekspozycję proszę o kontakt mailowy, lub telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie.

Maciek - projekt

Od zawsze moją pasją było projektowanie. Przygotuję dla Państwa fotorealistyczne wizualizacje i rysunki wykonawcze. Sporządzę dokumentacje na podstawie których będą przebiegały kolejne procesy tworzenia mebli.

Łukasz - produkcja

Na warsztacie wśród maszyn i wiórów jestem cichym bohaterem tworzenia Państwa mebli. Dzięki mojej pracy tysiące elementów znajdują swoje miejsce w tym wielkim wydarzeniu

Sebastian - transport i montaż

Perfekcja to moje drugie imię. Dbam o to by efekt finalny był na jak najwyższym poziomie. Nie toleruję kompromisów, każdy szczegół staram się dopracować jak tylko jest to możliwe.

Formularz kontaktowy

Historia firmy

Założycielem firmy jest Maciej Weremczuk. W latach 2005-2007 jako pracownik innej firmy uczył się rzemiosła. Był to okres, w którym było bardzo dużo chętnych do pracy, a pracodawcy to wykorzystywali. Pracował średnio po 280-300 godzin miesięcznie za niewielkie pieniądze. Jak szybko okazało się, zaczął stanowić filar firmy i przyczynił się w tamtym okresie do jej rozwoju. Jednak z powodu warunków pracy został zmuszony do zmian.

Podczas wakacji 2008 zapadła decyzja o założeniu własnej działalności pod nazwą Meblain. Założeniem nowopowstałej firmy było tworzenie wyjątkowych mebli
z markowych i trwałych materiałów, w zamian za rozsądne pieniądze.

W okresie 2009-2010 poznał swoją przyszłą żonę Kasię, która okazała się wielkim wsparciem i po dziś dzień bierze czynny udział w rozwoju firmy.

W okresie 2013-2014 do firmy dołączył Sebastian Tkaczyszyn, który dzięki ciężkiej pracy stał się wspólnikiem. Maciek i Sebastian poznali się pracując we wspomnianej wcześniej firmie. Połączyła ich podobna historia zawodowa, podobne cele i ambicje. Jak okazało się, to była dobra decyzja dla historii firmy

Meble Flaming stanowią ludzie z doświadczeniem chcący tworzyć piękne, trwałe i funkcjonalne meble. Ciągłe inwestycje powodują, że świadczone usługi są na coraz wyższym poziomie. Tworzenie wyjątkowych mebli z markowych i trwałych materiałów, w zamian za rozsądne pieniądze to hasło, które towarzyszy firmie po dziś dzień.

kuchnie na wymiar Wrocław
Powrót na górę