Blog

Meble na wymiar na poddaszu? Poznaj najlepsze rozwiązania!

17.11.2023

Urządzając swój wymarzony dom, z pewnością chcesz, aby każde pomieszczenie było idealnie dopasowane do Twojego gustu. Choć zapewne znajdują się w nim zarówno proste przestrzenie codziennego użytku, jak i te o bardziej skomplikowanej budowie, nie warto o niczym zapominać — spójna całość Tworzy niezapomniany klimat! Bez względu na to, jaki styl aranżacji najbardziej wpasowuje się w Twój gust, meble na wymiar będą idealnym rozwiązaniem: są one znacznie trwalsze, bardziej wyjątkowe i estetyczne, niż te ze sklepu. W dzisiejszym artykule podpowiemy, jakie meble warto umieścić na poddaszu, aby było ono zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.

Poddasze

Poddasze — problematyczna przestrzeń?

Dla wielu osób urządzanie poddasza to prawdziwe wyzwanie — nic dziwnego, jeśli decydują się oni na korzystanie z gotowch rozwiązań, których nie da się idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Wyobraź sobie sytuację, w jakiej nie możesz urządzić sypialni na poddaszu tak, jak sobie początkowo zaplanowałeś, ze względu na trudności z dopasowaniem wymiarów poszczególnych mebli do np. skosów. Dla niektórych, którzy do aranżacji wnętrza swojego wymarzonego domu przywiązują szczególną uwagę, zmiana koncepcji może być naprawdę trudna do zaakceptowania i wiązać się z koniecznością przeprojektowywania całego pokoju.

Decydując się na wybór mebli na zamówienie, te problemy w zupełności Cię nie dotyczą. Bez względu na to, jak niewielkie lub skomplikowane jest pomieszczenie, doświadczony projektant z pewnością dołoży wszelkich starań, aby wspólnie z Tobą zaprojektować pokój na poddaszu idealnie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Meble na wymiar na poddaszu — najlepsze rozwiązania pod skosami

Skoro już wiesz, że znacznie lepszym rozwiązaniem do trudnych pomieszczeń jest wybór mebli na wymiar, musisz zdać sobie sprawę z tego, jak wiele możliwości masz przed sobą. Chcesz, aby pod skosem znajdowało się duże, małżeńskie łóżko? Żaden problem! Jego wysokość zostanie dopasowana w taki sposób, aby idealnie się tam zmieściło. A może wolisz umieścić w tym miejscu komodę, ale w sklepach meblowych nie możesz znaleźć żadnej, która by tam pasowała? Profesjonalny projektant mebli na wymiar z pewnością rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i wspólnie stworzycie idealnie dopasowane rozwiązanie.

Przestrzenie pod skosami mogą wydawać się problematyczne, ale nie warto pozostawiać ich pustych! Szczególnie w małych domach, każdy kawałek miejsca jest bardzo cenny. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na postawienie tak długiego, ale niskiego regału na książki. Nie dość, że to funkcjonalna opcja, to jeszcze nada całości wyjątkowego klimatu i gwarantuje dodatkową przestrzeń do przechowywania!

Dopasuj meble na wymiar na poddaszu do przeznaczenia pomieszczenia!

Zanim zaczniesz zastanawiać się nad zakupem konkretnych mebli na wymiar na poddasze, koniecznie weź pod uwagę przeznaczenie tego pomieszczenia. Jeśli chcesz, aby było ono sypialnią, rozważ wcześniej zaproponowane przez nas opcje, takie jak łóżko, komoda lub regał na wymiar.

Oczywiście Twoje poddasze może być również prywatnym biurem, które pozwoli na oddzielenie życia zawodowego, od tego prywatnego! W takim wypadku polecamy umieszczenie tam pojemnego biurka na wymiar, najlepiej z regulowaną wysokością — coraz więcej osób decyduje się na stanie, zamiast siedzenia, podczas pracy przy komputerze.

Poddasze może być też ciekawym pokojem dziecięcym! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wraz z doświadczonym projektantem mebli na wymiar, stworzyć idealnie dopasowaną do tej przestrzeni szafę z lustrem bądź frontem z grafiką z ulubionej bajki dziecka. Warto zaznaczyć, że poddasze często wydaje się nieco bardziej przytulne od pozostałej części domu, ze względu na układ ścian. Wykorzystaj tę przestrzeń mądrze, wraz z meblami na zamówienie!

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
Meble flaming - Telefon kontaktowy 519 133 311

Wysyłanie formularza

W czym możemy Ci pomóc?

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Wyślij formularz

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Twój formularz został przesłany, dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Powrót na stronę główną

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.

Zamknij