Blog

Sposoby na przechowywanie ubrań w sezonie zimowym - pojemne meble na wymiar

24.11.2023

Sezon zimowy to czas, kiedy wyciągamy z piwnic i strychów najcieplejsze ubrania, w tym kurtki puchowe. Szczególnie w niewielkich domach i mieszkaniach, ich przechowywanie może okazać się problematyczne - zajmują sporo miejsca, a często nawet nie mieszczą się do szafek w przedpokoju czy szuflad. W dzisiejszym artykule przedstawimy najlepsze sposoby na przechowywanie najcieplejszych zimowych ubrań!

Kurtki

Meble na wymiar - idealne rozwiązanie w przechowywaniu obszernych ubrań

Doskonałym rozwiązaniem są pojemne meble na wymiar. Nie dość, że można dostosować je idealnie do swojego gustu, to jeszcze masz pełną elastyczność w doborze ich wymiarów i rozmieszczenia szafek czy szuflad! Ogranicza Cię praktycznie jedynie wyobraźnia. Korzystając z pomocy doświadczonego producenta mebli na wymiar, z pewnością wspólnie dobierzecie idealne rozwiązanie dla siebie.

Doskonałym rozwiązaniem do przechowywania tych najbardziej obszernych, zimowych ubrań, takich jak kurtki puchowe, czy ocieplane płaszcze, w komodzie na wymiar w przedpokoju. Istotne w tym przypadku jest to, aby szuflady były głębokie i pojemne, ponieważ tego typu odzież zajmuje naprawdę dużo miejsca. Warto uwzględnić w niej jedną mniejszą, na artykuły takie jak czapki, rękawiczki, szale czy okulary przeciwsłoneczne.

W przechowywaniu obszernych ubrań zimowych doskonale sprawdzi się także pojemna szafa z frontem lustrzanym, którą można z powodzeniem postawić zarówno w garderobie, jak i przedpokoju. Jej konfiguracja zależy w pełni od Twojego gustu i oczekiwań - może mieć większą część przeznaczoną na drążek z wieszakami, lub być zaopatrzona w wiele półek. Lustro będzie wygodnym i funkcjonalnym dodatkiem, który umożliwi przeglądanie się tuż przed wyjściem, po skompletowaniu całej stylizacji.

Meble na wymiar do przechowywania - niebanalne rozwiązania

Dla osób preferujących nieco bardziej oryginalne rozwiązania, które będą zarazem mniej oczywiste, polecamy na przykład stworzenie szafek na wymiar pod schodami. To doskonała opcja na zwiększenie ilości przestrzeni do przechowywania nawet w niewielkim domu. Dzięki temu ubrania będą estetycznie schowane, a dostęp do nich wygodny.

Innym oryginalnym rozwiązaniem jest stworzenie łóżka na wymiar, które będzie posiadało dodatkowe szuflady pod spodem. Większość osób składuje tam pościel, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby nieco inaczej wykorzystać tę przestrzeń (warto zaznaczyć, że zaprojektowanie tej przestrzeni w odpowiedni sposób sprawi, iż zmieści się tam zarówno jedno, jak i drugie!).

Sezonowe porządkowanie ubrań — coś, co zawsze się sprawdza!

W kwestii porządkowania zimowych ubrań w meblach na wymiar doskonale sprawdzi się sezonowe porządkowanie odzieży. Co to oznacza? Jeśli w swoim domu posiadasz strych, a w mieszkaniu piwnicę, warto umieścić tam rzeczy, których w najbliższych miesiącach nie będziemy używać. Zimą będą to bluzki z krótkim rękawem, letnie sukienki i inne tego typu ubrania. Dzięki temu, w szafkach i komodach zyskasz więcej przestrzeni na tę odzież, jaką w danej porze roku będziesz nosić regularnie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż zimowe kurtki puchowe, płaszcze i szale zajmują sporo miejsca. Wybierz meble na wymiar dopasowane do Twoich potrzeb i nie obawiaj się braku wystarczającej przestrzeni! Estetycznie poukładane ubrania to nie tylko większy komfort w domu czy mieszkaniu, ale także łatwiejszy do nich dostęp. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę — Meble Flaming — najsolidniejsze meble na wymiar we Wrocławiu i okolicach.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
Meble flaming - Telefon kontaktowy 519 133 311

Wysyłanie formularza

W czym możemy Ci pomóc?

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Twój formularz został przesłany, dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.