Blog

Projektowanie mebli na wymiar – jak to działa?

25.05.2023

W dzisiejszych czasach, gdy indywidualizm i unikalność są coraz bardziej cenione, coraz więcej osób decyduje się na zakup mebli na wymiar. Jeśli marzysz o tym, aby Twoje wnętrze było nie tylko funkcjonalne, ale także odzwierciedlało Twój własny styl i charakter, to ten artykuł jest dla Ciebie. Zapraszamy do odkrycia fascynującego procesu projektowania mebli na wymiar. Gotowi na podróż po świecie unikalnych projektów?

Po pierwsze: darmowa wycena

W naszym biurze we Wrocławiu oferujemy darmowe i niezobowiązujące spotkanie z naszym doświadczonym projektantem, który pomoże Ci stworzyć wymarzoną przestrzeń. Zaprezentujemy różnorodne materiały i rozwiązania, abyś mógł wybrać te, które najlepiej oddadzą Twój styl i preferencje. Razem stworzymy projekt koncepcyjny, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb i spełni wszystkie oczekiwania. Co więcej, otrzymasz fotorealistyczną wizualizację, dzięki której będziesz mógł zobaczyć, jak meble będą prezentować się w rzeczywistości. Dodatkowo przygotujemy dla Ciebie szczegółową wycenę, dzięki czemu będziesz miał pełną kontrolę nad kosztami realizacji projektu. Aby umówić się na takie spotkanie, potrzebujemy jedynie przybliżonych wymiarów miejsca realizacji, na przykład rzutu deweloperskiego. Wszelkie szczegóły i kwestie techniczne omówimy osobiście podczas naszej konsultacji.

Po drugie: projekt

Kolejnym etapem tworzenia mebli na wymiar jest projekt. Po przeprowadzeniu spotkania na miejscu realizacji i dokonaniu pomiarów możemy również dostarczyć mobilne próbki materiałów, abyś mógł zobaczyć je na żywo i dokonać wyboru w oparciu o rzeczywiste wrażenia. Dodatkowo zaprosimy Cię do naszej ekspozycji, gdzie prezentujemy różnorodne rozwiązania, z których korzystamy podczas produkcji mebli. Rozumiemy, że spotkania osobiste nie zawsze są wygodne, dlatego oferujemy również możliwość przeprowadzenia takich online. Dzięki temu możemy kontynuować proces projektowania mebli na wymiar, niezależnie od Twojej lokalizacji. Co więcej, nasza biblioteka materiałów w formie elektronicznej umożliwia nam wygodną komunikację. Po zatwierdzeniu projektu, nasz zespół korzysta z profesjonalnego oprogramowania do tworzenia wykonawczego projektu i generowania fotorealistycznych wizualizacji. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć, jak Twoje meble będą wyglądały przed ich wykonaniem. Na podstawie projektu, wizualizacji i spisu materiałów dołączonych do umowy, rozpoczynamy kolejne etapy realizacji.

Po trzecie: produkcja

Jesteśmy dumnymi posiadaczami nowoczesnego zaplecza warsztatowego i magazynowego, które umożliwia nam skuteczną produkcję mebli na wymiar. Nasz zespół pracuje na profesjonalnych narzędziach i maszynach, co pozwala nam osiągnąć wysoką precyzję w każdym etapie realizacji. Kontrola jakości jest dla nas niezwykle istotna. Dlatego też nadzorujemy każdy etap produkcji, począwszy od przygotowania materiałów, poprzez cięcie, montaż, aż do końcowego wykończenia mebli. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom najwyższy standard wykonania oraz trwałość mebli na długie lata.

Po czwarte: transport, montaż, wsparcie

Zapewniamy naszym klientom pełen zakres usług, dlatego posiadamy własny transport dedykowany do przewozu mebli na wymiar. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem dostarczania i możemy zagwarantować, że zostaną one odpowiednio zabezpieczone. W zespole posiadamy także doświadczonych fachowców, którzy zamontują meble na zamówienie z największą starannością. Nasze ekipy są szkolone w wypracowanym przez lata systemie, co dodatkowo wpływa na jakość świadczonych przez nas usług. Rozumiemy, że podczas procesu montażu mebli na wymiar mogą pojawić się dodatkowe prace, takie jak instalacja sprzętów AGD. Dlatego oferujemy wsparcie w tych obszarach, aby zapewnić Ci kompleksową usługę i pełne zadowolenie. Jeśli istnieje potrzeba, możemy umówić się na terminowe sprawdzenie postępu prac względem projektu. Dzięki temu możemy upewnić się, że wszystkie etapy realizacji są zgodne z ustalonym planem i spełniają Twoje oczekiwania. Nasz doświadczony zespół jest gotowy, aby monitorować i kontrolować przebieg prac, zapewniając, że wszystko jest zgodne z planem.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
Meble flaming - Telefon kontaktowy 519 133 311

Wysyłanie formularza

W czym możemy Ci pomóc?

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Twój formularz został przesłany, dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.