Blog

Pomocne rozwiązania w szufladach

28.04.2023

Utrzymanie porządku w szufladach może być dla niektórych naprawdę trudne — szczególnie kiedy są one obszerne i mają w środku wiele różnych przedmiotów. Warto jednak zadbać o odpowiednie ich uporządkowanie. Dzięki temu łatwiej odnajdziemy rzeczy, których szukamy, bez niepotrzebnej frustracji. Dodatkowo, kiedy w szufladach panuje porządek, łatwiej jest skupić się na zadaniu, któremu się poświęca uwagę, ponieważ nie ma potrzeby myślenia o tym, gdzie znajdują się potrzebne rzeczy. Wpływa to również korzystnie na estetykę - dla osób, które dążą do tego, aby ich mieszkanie było schludne i czyste, porządek w szufladach jest koniecznością! W poniższym artykule przedstawimy przydatne rozwiązania, znacznie ułatwiające ułożenie przedmiotów w odpowiedni sposób.

Pomysły na uporządkowanie szuflad

Chcąc wprowadzić porządek do swoich szuflad, warto wypróbować różne rozwiązania. Okazuje się, że pomysłów jest wiele — wystarczy jedynie dopasować do swoich potrzeb odpowiednią opcję.

  • Podkładki antypoślizgowe — mogą pomóc w utrzymaniu rzeczy na swoim miejscu w szufladach. Możesz kupić gotowe lub zrobić własne z gumy lub silikonu. Najlepiej sprawdzają się w przypadku przechowywania artykułów biurowych lub pudełek albo garnków w kuchni.
  • Przezroczyste pojemniki — umieszczone w szufladach pozwalają na łatwe zobaczenie, co się w nich znajduje, co ułatwia ich organizację. Użyj oddzielnych pojemników na różne rzeczy, takie jak długopisy, spinacze, gumki do włosów, aby utrzymać je w porządku i łatwo je znaleźć. Doskonale sprawdzą się także w przypadku porządkowania bielizny.
  • Organizer na kosmetyki — jeśli masz szufladę na kosmetyki, użyj specjalnych przezroczystych organizerów wykonanych z akrylu. W zależności od tego, jakich produktów masz najwięcej, dobierz taki z większą ilością małych lub dużych przegródek. Dokładnie uporządkowane szminki, palety z cieniami i pędzle nie tylko są bardzo wygodną opcją, ale także pięknie prezentują się w szufladzie.
  • Oświetlenie — wybierając meble na wymiar, możesz wzbogacić je o takie rozwiązania jak oświetlenie, które w szufladach fantastycznie się sprawdza. Zdecydowanie ułatwi to korzystanie z niej oraz będzie pełniło funkcję ozdobną. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dopasować idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Wkłady do szuflad — dostępne rozwiązania

W zależności od tego, jakie przedmioty chcesz przechowywać w szufladach, decydując się na rozwiązania od Mebli Flaming, możesz dostosować wkłady do swoich potrzeb. W swojej ofercie posiadamy ich trzy rodzaje i na pewno wybierzesz coś dla siebie. Wkłady do szuflad na sztućce pozwolą idealnie uporządkować przestrzeń do przechowywania w kuchni. Są wykonane z tworzywa, można je wyciągać, co pozwala łatwo utrzymać czystość. Posiadają regulowane przegródki, dzięki którym z łatwością dopasujesz je do własnych potrzeb. Występują w różnych wymiarach do szafek o szerokościach: 400 mm, 450 mm, 500 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm. Wkłady do szuflad na talerze rozwiążą problem ze znalezieniem tego odpowiedniego. Choć jest to znacznie mniej popularne rozwiązanie, niż te na sztućce, to bardzo przydaje się w kuchni. Je również można wyciągać oraz bezproblemowo czyścić. Co więcej, dno szuflady jest zabezpieczone przed ociekającą wodą. Występują w wersji do szafki o szerokości 900 mm i szuflady o głębokości 500 mm oraz wysokości 355 mm. Ostatnią propozycją są wkłady na buty, dostosowane do szuflad pokojowych. Pozwolą one na uporządkowanie wszelkiego rodzaju obuwia, które nie będzie nieestetycznie pozostawione na ziemi. Wkład wykonany jest z tworzywa w kolorze szarym, dzięki czemu dopasuje się do wnętrza w każdym stylu. Dodatkowo pozwala wykorzystać głębokość szafy do ustawienia butów w dwóch rzędach. Porządek w szufladach jest ważny, gdyż pozwala uniknąć frustracji podczas szukania danego przedmiotu. Schludnie zagospodarowaną przestrzeń z pewnością docenią perfekcjoniści, choć nie tylko. Po więcej informacji na temat stosowanych przez nas systemów zapraszamy tutaj.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
Meble flaming - Telefon kontaktowy 519 133 311

Wysyłanie formularza

W czym możemy Ci pomóc?

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Wyślij formularz

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Twój formularz został przesłany, dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Powrót na stronę główną

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.

Zamknij