Są obecne w większości kuchni, pomagają w organizacji i uporządkowaniu naczyń, sztućców, akcesoriów kuchennych, ale też produktów spożywczych. Szuflady są jednak newralgicznymi elementami zabudowy kuchennej, ponieważ często ulegają awarii. O ich niezawodność zadbał austriacki producent systemów szufladowych BLUM. Łączą one ponadprzeciętną wygodę użytkowania, bezawaryjność oraz płynność cichego przesuwania.

Kuchnia synonimem funkcjonalności

Firma BLUM już od ponad pół wieku zajmuje się produkcją systemów szuflad i wciąż doskonali swoje produkty, oferując coraz lepsze rozwiązania. W ofercie dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju szuflad, różniących się wielkością, szerokością, głębokością i wysokością. Można je wyposażyć w wiele akcesoriów ułatwiających uporządkowanie wnętrza szuflad oraz utrzymanie w nich czystości. W kuchni świetnie sprawdzają się klasyczne szuflady BLUM montowane w dolnej zabudowie, a także kosze cargo, które idealnie wypełniają wąskie przestrzenie oraz są doskonałym miejscem na przechowywanie przetworów czy sypkich produktów w plastikowych i szklanych pojemnikach. W szufladach BLUM stosuje się mechanizm Tip-on, który wspomaga otwieranie w przypadku braku uchwytów. Podnośniki Aventos są dedykowane do frontów górnych, wśród których są fronty uchylno-składane i uchylno-nachodzące. Szuflady BLUM z łatwością dopasujemy do każdej zabudowy kuchennej, jednocześnie zwiększymy funkcjonalność przestrzeni, a także uporządkujemy naczynia, akcesoria i produkty.

Szuflady pomagające utrzymać należyty porządek

W ofercie szuflad BLUM są systemy z pełnym wysuwem. Umożliwiają one łatwy dostęp do całej zawartości wnętrza szuflady. Ciekawą opcją jest system wewnętrznej organizacji, dzięki czemu masz jeszcze więcej możliwości na uporządkowanie produktów i narzędzi kuchennych. Firma BLUM zadbała też o estetyczny i zgodny z najnowszymi trendami wygląd szuflad. Jeżeli zależy Ci na minimalistycznym designie, zdecyduj się na opcję Ambia-line. Spójność aranżacji pozwalają zachować dwa rodzaje profili – wykonane ze stali nierdzewnej oraz drewnopodobnej.

Stabilny i płynny ruch dzięki prowadnicom

Ogromną zaletą systemów szufladowych BLUM jest wysoka jakość zastosowanych w nich prowadnic. Do wyboru jest kilka możliwości, dzięki czemu mamy jeszcze większą swobodę aranżacji swojej kuchni. Przy szufladach bez uchwytów wykorzystuje się prowadnice Movento, cechujące się niezwykłą płynnością ruchu i bardzo dobrą stabilnością. Za wysoki komfort odpowiadają prowadnice kryte Tandem. Można się zdecydować ponadto na ponadczasową, ale sprawdzoną klasykę, czyli prowadnice rolkowe Standard.

Szuflady BLUM w trzech odsłonach

Firma BLUM doskonale radzi sobie ze zmieniającymi się oczekiwaniami klientów i trendów wnętrzarskich. Dostosowuje swoją ofertę do potrzeb użytkowników i obowiązującej mody. Filigranową sylwetką, minimalistyczną formą i idealnie prostymi liniami wyróżniają się szuflady LEGRABOX. Zachwycają wyraźnymi konturami i krawędziami, a także idealnie gładkimi bokami. Wszechstronność to atut systemu TANDEMBOX z cichym zamykaniem, łatwym montażem i ze sprawdzoną już metalową konstrukcją. Najprostszą opcją jest METABOX, gdzie do wyboru mamy szuflady o różnych szerokościach, wysokościach i długościach, z częściowym wysuwem. Kuchnia powinna być Twoim partnerem w codziennych obowiązkach, ułatwiać Ci gotowanie i przygotowywanie posiłków. Szuflady BLUM to nowy wymiar funkcjonalności, wygody i ergonomii w kuchni.

Może zainteresuje Cię też...

Otwórz się na nowe perspektywy

Mamy dostęp do szerokiego wachlarza materiałów. Można u nas zamówić szafy i inne meble wykonane z materiałów ekskluzywnych w przystępnych cenach jak i również na materiałach bardzo powszechnych, przy czym nie zapominamy o trzymaniu standardu jakości. Wszystkie stosowane u nas materiały są produkowane w Europie, nie korzystamy z chińskich podróbek.

kuchnie na wymiar Wrocław
Cookies settings
Powrót na górę