Projektowanie ONLINE

Oferta dotyczy projektowania mebli kuchennych i pokojowych z pakietu standard. Umów się mailowo, lub telefonicznie na spotkanie online. Komunikując się z naszym projektantem udostępnimy Tobie widok naszego ekranu na Twoim komputzerze lub smartfonie, gdzie będziesz widział jak w programie komputerowym powstaje Twoja kuchnia, lub szafa. Jak to działa? To proste! Są dwie możliwości:

1. Jeśli posiadasz konto na Skype dodaj nas do kontaktów klikając w link. Następnie skontaktuj się z nami telefonicznie, lub mailowo i umów się na konkretny termin. Jeśli chcesz założyć konto na Skype kliknij w link i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

2. Jeśli nie posiadasz konta na Skype, będziesz potrzebować przeglądarkę internetową Chrome, którą możesz pobrać klikając w link. Następnie skontaktuj się z nami telefonicznie, lub mailowo i umów się na konkretny termin.  Prześlemy Ci link, który będzie trzeba skopiować do przeglądarki Chrome, następnie podać swoje imię i kliknąć połącz.

Dla obu wersji dodatkowo, będziesz potrzebować komputer z głośnikami i mikrofonem, lub smartfon. 

Otwórz się na nowe perspektywy

Mamy dostęp do szerokiego wachlarza materiałów. Można u nas zamówić szafy i inne meble wykonane z materiałów ekskluzywnych w przystępnych cenach jak i również na materiałach bardzo powszechnych, przy czym nie zapominamy o trzymaniu standardu jakości. Wszystkie stosowane u nas materiały są produkowane w Europie, nie korzystamy z chińskich podróbek.

kuchnie na wymiar Wrocław
Cookies settings
Powrót na górę