Jak działamy?

Poniżej przedstawiamy jak przebiega kompleksowy proces realizacji mebli na wymiar od projektu po montaż.

 

1
Meble Flaming

Darmowa wycena

Zapraszamy do umówienia się na darmowe i niezobowiązujące spotkanie u nas w biurze projektowym we Wrocławiu.

  • Zaprezentujemy materiały i różne rozwiązania.
  • Wspólnie stworzymy projekt koncepcyjny dopasowany do Państwa potrzeb.
  • Otrzymają Państwo fotorealistyczną wizualizację wraz z wyceną.

Na takie spotkanie będą potrzebne przybliżone wymiary miejsca realizacji np. rzut deweloperski.

 

Zapraszam Kasia :)

TEL: 519 133 311

 

 

2

Projekt

Spotkanie na miejscu realizacji i pomiar.

Przyjeżdżamy na miejsce realizacji by wykonać pomiar i ewentualnie dobrać niektóre materiały na podstaweie mobilnych próbek.

Spotkanie na ekspozycji

Posiadamy ekspozycję, gdzie prezentujemy materiały jakich używamy do produkcji mebli, co ułatwia podejmować decyzje podczas tworzenia projektu. 

Spotkanie online

Podczas procesu tworzenia projektu dla Państwa wygody są możliwe spotkania online. Posiadamy również biblioteki materiałów w formie elektronicznej co wspiera komunikację podczas tego tak ważnego procesu.

Więcej informacji na temat spotkań online znajdziesz tutaj.

Projekt wykonawczy i wizualizacje

Posiadamy profesjonalny program do projektowania i wykonywania wizualizacji fotorealistycznych dzięki, któremu można zobaczyć jak będą wyglądały meble przed ich wykonaniem. Na podstawie projektu, wizualizacji, oraz spisu materiałów dołączonych do umowy, przebiegają następne etapy realizacji.

3
produkcja May

Produkcja

Posiadamy zaplecze warsztatowe i magazynowe. Pracujemy na profesjonalnych narzędziach. Kontrolujemy każdy etap realizacji, co ma wpływ na wysoką jakość.

4
dowozimy 6

Transport

Posiadamy własny transport przystosowany do przewozu mebli. Dzięki czemu mamy pewność, że materiał jest odpowiednio zabezpieczony.

5

Montaż

Nasi doświadczeni fachowcy wykonują swoją pracę z wielką starannością, dbając o każdy szczegół podczas montażu. Nasze ekipy są szkolone w wypracowanym przez lata systemie, dlatego możemy cieszyć się wysoką jakością naszych realizacji.

6

Wsparcie

Często pod meble kuchenne i inne meble są wykonywane dodatkowe prace, np instalacyjne czy też wykończeniowe. Opcjonalnie oferujemy terminowe sprawdzanie względem projektu przebiegających prac, a także wykonanie podłączeń sprzętów AGD.

7
Meble Flaming

Gwarancja i serwis

Do produkcji naszych mebli stosujemy sprawdzone podzespoły i materiały. Z pewnością będą cieszyć użytkownika przez długie lata. Gwarantujemy darmową obsługę w wypadku awarii przez okres  7 lat.

 

 

Otwórz się na nowe perspektywy

Mamy dostęp do szerokiego wachlarza materiałów. Można u nas zamówić szafy i inne meble wykonane z materiałów ekskluzywnych w przystępnych cenach jak i również na materiałach bardzo powszechnych, przy czym nie zapominamy o trzymaniu standardu jakości. Wszystkie stosowane u nas materiały są produkowane w Europie, nie korzystamy z chińskich podróbek.

kuchnie na wymiar Wrocław
Cookies settings
Powrót na górę