Blog

Wycena mebli na wymiar — jak przebiega?

27.10.2023

Decyzja o zakupie do swojego wymarzonego domu lub mieszkania mebli na wymiar nie należy do najłatwiejszych. Mnogość możliwych rozwiązań może przytłoczyć. Warto także mieć w głowie fakt, iż jest to bardzo trwała opcja i kupione produkty zapewne będą służyły na lata. Warto dokładnie przemyśleć, co konkretnie Ci się podoba i zapoznać się z wszystkimi etapami towarzyszącymi temu procesowi. W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci, jak przebiega wycena mebli na wymiar.

Wycena mebli

Wycena mebli na wymiar — odpowiednie przygotowanie

Nie każdy wie, że przed otrzymaniem ostatecznej wyceny, należy zabrać ze sobą rzut deweloperski lub przybliżone wymiary miejsca, gdzie będą znajdowały się meble. Dlaczego? Pozwoli to wykonać fotorealistyczną wizualizację, która może okazać się kluczowa przy podejmowaniu decyzji co do konkretnych elementów. Przed wizytą w biurze projektowym zastanów się, gdzie i jakie konkretnie meble na wymiar chcesz zakupić.

Na spotkaniu producent mebli na zamówienie przedstawi Ci dostępne materiały i omówi dostępne rozwiązania. Widząc je na żywo, zapewne łatwiej będzie Ci ostatecznie wybrać. Pamiętaj, że w biurze projektowym pracuje profesjonalista, który z chęcią doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości, dlatego pytaj śmiało!

Kiedy już projektant pozna dokładnie Twój gust, wspólnie stworzysz z nim projekt koncepcyjny dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pozwoli Ci on realnie wyobrazić sobie, jak będą wyglądały konkretne meble na wymiar w danych pomieszczeniach. Być może okaże się, że po takim spotkaniu Twój koncept nieco się zmieni? Warto być otwartym na różne rozwiązania i możliwości!

Po wizycie w biurze projektowym otrzymasz fotorealistyczną wizualizację wraz z wyczekiwaną, dokładną wyceną. To ostateczny moment, w którym poznasz dokładną cenę swoich wymarzonych mebli na zamówienie! Pamiętaj, że jest ona w dużej mierze zależna od materiału, z jakiego będą one wykonane, oraz ich budowy — bardziej skomplikowane, oryginalne rozwiązania zawsze należą do droższych opcji.

Czy warto umówić się na spotkanie z producentem mebli na wymiar, na wycenę?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto poświęcić czas i umówić się na darmowe spotkanie z producentem mebli na wymiar, w celu sporządzenia darmowej wyceny, to odpowiedź jest jedna — oczywiście, że tak! Tego typu wizyta w biurze projektowym to nie tylko szansa na poznanie dokładnej ceny swoich wymarzonych mebli na zamówienie, ale także możliwość zadawania pytań, zobaczenia, na realnej wizualizacji, jak dane rozwiązanie będzie wyglądało w Twoim domu, czy dokładne zobrazowanie sobie dostępnych materiałów. Niestety, nie da się jednoznacznie określić ceny tego typu produktów. Pamiętaj jednak, że im większą wiedzę posiadasz na temat mebli na wymiar, tym łatwiej będzie Ci znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie! Skoro jest to inwestycja na długie lata, to warto, aby była dobrze przemyślana, a wszystkie Twoje pytania czy wątpliwości — rozwiane!

Wycena mebli na wymiar — podsumowanie

Wielu producentów mebli na wymiar oferuje darmową wycenę i spotkanie w biurze projektowym — tak jest również w przypadku marki Meble Flaming. Jesteśmy otwarci na rozmowy, pytania i służymy pomocą. Dołożymy wszelkich starań, by zamówione produkty spełniły Twoje oczekiwania. Co prawda meble na zamówienie są droższe od tych ze sklepu, ale posiadają unikalne cechy, za które naprawdę warto zapłacić, takie jak nietuzinkowość, trwałość i możliwość dopasowania ich do swojego (nawet niewielkiego lub problematycznego) mieszkania czy domu.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
Meble flaming - Telefon kontaktowy 519 133 311

Wysyłanie formularza

W czym możemy Ci pomóc?

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Wyślij formularz

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Twój formularz został przesłany, dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Powrót na stronę główną

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.

Zamknij