Blog

Meble na wymiar w jesiennych aranżacjach — nasze inspiracje

06.10.2023

Kiedy na zewnątrz robi się znacznie chłodniej, a słońce wychodzi coraz rzadziej, oznacza to tylko jedno — nadchodzi jesień. Choć wielu osobom kojarzy się ona raczej negatywnie, to warto potraktować ją jako wytchnienie od upałów i czas na podjęcie ciekawych, związanych z tym czasem aktywności, takich jak czytanie książek, czy wieczorne oglądanie seriali z kubkiem gorącego kakao. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam kilka jesiennych inspiracji aranżacyjnych z wykorzystaniem mebli na wymiar, jakie sprawią, że Wasz dom nabierze niezwykłego klimatu w tej porze roku. Estetycznie urządzone wnętrze to klucz do dobrego samopoczucia!

Stolik kawowy na wymiar w pięknej, jesiennej aranżacji

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, jesień to idealny czas na picie gorących napojów. Jeśli chcesz stworzyć w swoim salonie przytulny kącik, w którym będzie to znacznie przyjemniejsze, przedstawiamy pierwszą aranżację.

Stolik kawowy

Chcąc nadać pomieszczeniu niezwykłego klimatu, koniecznie zwróć uwagę na stolik kawowy. Wiemy, że niektórzy z Was to minimaliści, lubiący kiedy nie stoi na nim zupełnie nic, ale warto spróbować się przełamać w tej kwestii. Niezależnie od tego, czy Twój stolik kawowy na wymiar wykonany jest z drewna, czy jakiegokolwiek innego materiału, zdecydowanie polecamy ustawić na nim świeczki. Jesienią zapalamy je znacznie częściej, ponieważ wpływają na przytulny klimat w pomieszczeniu. Warto dodać, że wypełnią przestrzeń aromatycznym zapachem — o tej porze roku zdecydowanie polecamy wanilię i cynamon!

Na stoliku kawowym na wymiar możesz położyć również książki, które aktualnie czytasz. Nie bez powodu o osobach lubujących się w tej aktywności jesienią mówi się “jesieniary”. Potwierdzamy, że w tym czasie w roku, sprawia to większą przyjemność. Dzięki temu Twoje wnętrze nabierze jeszcze milszego klimatu.

Zadbaj o to, by na Twoim łóżku na wymiar nie zabrakło ciepłych kocyków!

Jesień to piękna, choć chłodna pora roku. Zadbaj o to, aby na Twoim łóżku na wymiar nie zabrakło ciepłych kocyków — będą one zarówno funkcjonalnym, jak i estetycznym dodatkiem. Spójrz tylko na poniższą inspirację. Z tego miejsca aż trudno się wychodzi!

Łóżko na wymiar

Dobrym pomysłem będzie również zakup dodatkowych poduszek, dopasowanych stylem do pościeli i reszty pokoju. Kto nie lubi spać w ich otoczeniu? Główna zasada jesiennych inspiracji to właśnie stworzenie przytulnego klimatu! Pozwól, by Twoje łóżko na wymiar wpisywało się w ten trend. Zapewniamy, że nie będziesz chciał go opuszczać!

Wykorzystaj komodę na wymiar jako przestrzeń ozdobną!

Choć komoda na wymiar często wykorzystywana jest raczej jako mebel bardziej funkcjonalny, niż ozdobny, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby to połączyć! Jesienią szczególnie zachęcamy do postawienia na niej dekoracji, takich jak wcześniej wspomniane świeczki czy roślinki. Dobrze sprawdzi się również lampka z ciepłym światłem, pozornie dogrzewająca przestrzeń.

Komoda na wymiar

Klimatu nadadzą również estetycznie ułożone książki. Ogólnie warto rozważyć urządzenie swojego wnętrza w stylu boho, który szczególnie wpasowuje się w jesienne trendy. Tylko spójrz, jak pięknie wygląda powyższa aranżacja!

Meble na wymiar w jesiennych aranżacjach — sprawdź, co najbardziej Ci się podoba!

Chcąc stworzyć jesienną aranżację idealnie wpasowującą się w Twój gust, przede wszystkim zorientuj się, co najbardziej Ci się podoba. Przeglądaj w Internecie inspiracje i sprawdź, czy posiadasz potrzebne dekoracje. Zapewniamy, że wprowadzenie do swojego domu nieco jesiennego klimatu sprawi, iż ta pora roku wyda się znacznie przyjemniejsza. Do przytulnego i estetycznie zaaranżowanego wnętrza znacznie chętniej się wraca!

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
Meble flaming - Telefon kontaktowy 519 133 311

Wysyłanie formularza

W czym możemy Ci pomóc?

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Wyślij formularz

Krok 1 - Jakie produkty / usługi Cię interesują?

Krok 1 - Produkty / usługi

Krok 2 - Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Krok 2 - Dane kontaktowe

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Twój formularz został przesłany, dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Powrót na stronę główną

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.

Zamknij