PROJEKT KONCEPCYJNY

Projekt koncepcyjny zakłada przybliżone wymiary,  kształt i wygląd mebli. Dodatkowo do projektów załączane są ogólne opisy materiałów. Możemy taki projekt wykonać nieodpłatnie i bez zobowiązań na potrzeby wyceny.  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie u nas w biurze projektowym, lub online na Skypie.  Tel: 519 133 311.

 

Przykład projektu koncepcyjnego

Meble kuchenne- Projekt koncepcyjny.jpg-W2
Meble kuchenne- Projekt koncepcyjny.jpg-W1

Następnym krokiem jest:

 


PROJEKT WYKONAWCZY

 Jeśli się zdeczydujesz na realizację swoich mebli u nas następnym krokiem jest projekt wykonawczy. Przy powstawaniu projektu wykonawczego jest dopracowywany każdy szczegół wg wskazówek klienta i na podstawie pomiarów wykonanych przez naszego technika. Proces powstawania projektu wykonawczego może się odbywać w biurze projektowym, lub w formie online poprzez Skypa. Dodatkowo do projektów załączane są szczegółowe opisy materiałów.

 

 

Przykład projektu wykonawczego

Meble kuchenne W1
Meble kuchenne W2
Meble kuchenne W3
Meble kuchenne R1
Meble kuchenne R2
Meble kuchenne R3
Meble kuchenne R4
Meble kuchenne R5
Meble kuchenne R6
Meble kuchenne R7
Hydraulika

Otwórz się na nowe perspektywy

Mamy dostęp do szerokiego wachlarza materiałów. Można u nas zamówić szafy i inne meble wykonane z materiałów ekskluzywnych w przystępnych cenach jak i również na materiałach bardzo powszechnych, przy czym nie zapominamy o trzymaniu standardu jakości. Wszystkie stosowane u nas materiały są produkowane w Europie, nie korzystamy z chińskich podróbek.

kuchnie na wymiar Wrocław
Cookies settings
Powrót na górę