Drzwi przesuwne i garderoby

Drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie dla każdego wnętrza, jednak najpowszechniej stosowane są one tam, gdzie niemożliwy jest montaż klasycznych skrzydeł uchylnych. Zastosowanie drzwi przesuwnych pomiędzy pomieszczeniami pozwala również zaoszczędzić wolną przestrzeń, co jest wyjątkowo istotne w przypadku małych, wąskich lokali.

Drzwi przesuwne - rodzaje

Wyróżnić można dwa podstawowe systemy montażu drzwi przesuwnych:


 • Drzwi przesuwne chowane w ścianę - szczególnie polecane do montażu w małych pomieszczeniach. Skrzydło drzwi chowane jest w ścianie, dając w ten sposób możliwość zaaranżowania ściany w dowolny sposób. Tego typu system można wykonać poprzez wykucie wnęki w ścianie, a jeśli z różnych przyczyn technicznych nie jest to możliwe - poprzez postawienie dodatkowej, najczęściej gipsowo-kartonowej ścianki, za którą chować się będzie skrzydło.

 • Drzwi przesuwne naścienne - powszechnie stosowane w różnego rodzaju pomieszczeniach, w których istnieje możliwość poprowadzenia skrzydła na ścianie po prowadnicach zamontowanych nad otworem drzwiowym. Skrzydło z jednej strony jest zatem cały czas widoczne w pomieszczeniu, zarówno w pozycji zasłaniającej otwór drzwiowy, jak i po jego odsłonięciu. Stanowi więc ono również ważny element dekoracyjny pomieszczenia.

 • Drzwi przesuwne - salon Wrocław

  Jeśli są Państwo zainteresowani indywidualnym zamówieniem drzwi przesuwnych we Wrocławiu, zachęcamy do kontaktu z naszym wrocławskim biurem i skorzystania z pomocy specjalistów, którzy zaproponują rozwiązania w pełni odpowiadające Państwa potrzebom.


  Systemy drzwi przesuwnych

  Rama aluminiowa

  Rama aluminiowa

  Aluminium pokryte głęboką anodą, zapewniającą podwyższoną odporność na ścieranie i mechaniczne uszkodzenia. W ofercie systemy drzwi przesuwnych, które zajmują jedynie 63mm głębokości na podwójnym torze! Profile zawierają 25% więcej aluminium niż jest u konkurencji, co zapewnia większą sztywność drzwi.

  Rama drewniana

  Rama drewniana

  Jesteśmy jedną z niewielu firm, które oferują tego typu drzwi przesuwne. Ramy mogą być laminowane, lakierowane lub fornirowane. System wytrzymuje obciążenie do 80kg, dużo więcej niż potrzeba, a hamulce zapewniają miękkie i ciche zamykanie.

  Drzwi Bezramowe

  Drzwi przesuwne świetnie prezentują się z grafiką. Głównie wypełnieniem jest szkło, ale również można go łączyć z fornirem. Rama tworząca konstrukcję skrzydła znajduje się na tyle wypełnienia co sprawia, że jest prawie niewidoczna i nadaje szafie styl nowoczesny.

  W przeciwiństwie do konkurencji przy tym systemie oferowane są również różne uchwyty, ułatwiające ich otwieranie.

  Drzwi bezramowe
  Drzwi drewniane

  Drzwi drewniane

  Rewelacyjne rozwązanie, dające pole do popisu dla architektów wnętrz. Łączymy system jezdny z dowolnym materiałem bez konieczności osadzania jakichkolwiek ram.

  Regały przesuwne

  Niezwykłe rozwiązanie pozwalające zagospodarowć głębokie wnęki, dzięki systemom przesuwnym do regałów.

  Regały przesuwne
  Fronty na zawiasach
  Fronty otwierane na zawiasach

  W ofercie podobnie jak w kuchniach od laminatów standardowych poprzez niezwykłe, włoskie laminaty, lakiery, forniry, skończywszy na drewnie. Otwieranie dotykowe uchwyty frezowane, aluminiowe, zamykanie z hamulcem. Wiele rozwiązań w zależności od potrzeb klienta.

  Wyposażenie

  Wyposażenie
  • Dysponujemy własnej produkcji, wysuwnymi wieszakami na spodnie
  • W szafach montujemy w przystępnych cenach oświetlenie z czujką ruchu
  • Głębokie wnęki możemy zagospodarować niezwykłym rozwiązaniem, stosując system przesuwnych regałów

  Wypełnienia