Drzwi przesuwne i garderoby

Systemy drzwi przesuwnych

Rama aluminiowa

Rama aluminiowa

Aluminium pokryte głęboką anodą, zapewniającą podwyższoną odporność na ścieranie i mechaniczne uszkodzenia. W ofercie systemy drzwi przesuwnych, które zajmują jedynie 63mm głębokości na podwójnym torze! Profile zawierają 25% więcej aluminium niż jest u konkurencji, co zapewnia większą sztywność drzwi.

Rama drewniana

Rama drewniana

Jesteśmy jedną z niewielu firm, które oferują tego typu drzwi przesuwne. Ramy mogą być laminowane, lakierowane lub fornirowane. System wytrzymuje obciążenie do 80kg, dużo więcej niż potrzeba, a hamulce zapewniają miękkie i ciche zamykanie.

Drzwi Bezramowe

Drzwi przesuwne świetnie prezentują się z grafiką. Głównie wypełnieniem jest szkło, ale również można go łączyć z fornirem. Rama tworząca konstrukcję skrzydła znajduje się na tyle wypełnienia co sprawia, że jest prawie niewidoczna i nadaje szafie styl nowoczesny.

W przeciwiństwie do konkurencji przy tym systemie oferowane są również różne uchwyty, ułatwiające ich otwieranie.

Drzwi bezramowe
Drzwi drewniane

Drzwi drewniane

Rewelacyjne rozwązanie, dające pole do popisu dla architektów wnętrz. Łączymy system jezdny z dowolnym materiałem bez konieczności osadzania jakichkolwiek ram.

Regały przesuwne

Niezwykłe rozwiązanie pozwalające zagospodarowć głębokie wnęki, dzięki systemom przesuwnym do regałów.

Regały przesuwne
Fronty na zawiasach
Fronty otwierane na zawiasach

W ofercie podobnie jak w kuchniach od laminatów standardowych poprzez niezwykłe, włoskie laminaty, lakiery, forniry, skończywszy na drewnie. Otwieranie dotykowe uchwyty frezowane, aluminiowe, zamykanie z hamulcem. Wiele rozwiązań w zależności od potrzeb klienta.

Wyposażenie

Wyposażenie
  • Dysponujemy własnej produkcji, wysuwnymi wieszakami na spodnie
  • W szafach montujemy w przystępnych cenach oświetlenie z czujką ruchu
  • Głębokie wnęki możemy zagospodarować niezwykłym rozwiązaniem, stosując system przesuwnych regałów

Wypełnienia